Михайла Тененева нагородили Почесною грамотою

Дата: 01.07.2021 14:21

Командувач військ оперативного командування «Захід» генерал-майор, Герой України Сергій Шаптала, нагородив Почесною грамотою голову Теофіпольської громади Михайла Тененева.

«За активну громадянську позицію, надання волонтерської допомоги, спільну реалізацію заходів цивільно-військового співробітництва та з нагоди відзначення Дня Конституції України, – зазначено в нагородному документі.

Почесну грамоту селищному голові вручив військовий комісар Теофіпольського районного центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Василь Кубін.

- Щиро дякуємо за вашу безкорисливу, свідому та добровільну працю на благо процвітання і миру на рідній землі. У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації: порушено територіальну цілісність, саме ваша активна громадянська позиція, небайдужість роблять величезний внесок у захист України. Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею! – побажав селищному голові військовий комісар