"Укрпошта": Кабмін скасував примусове переведення пенсій на картки з 1 вересня

Дата: 29.06.2021 13:51

Відтепер пенсіонери мають змогу самостійно обирати, де їм обслуговуватися – в банку чи Укрпошті.

Пенсіонери, які за цей час невизначеності перейшли на картку, можуть і надалі отримувати пенсію через Укрпошту. Для цього він має подати відповідну заяву до Пенсійного фонду. Подати заяву до ПФУ щодо зміни способу отримання пенсії можна особисто або відправивши пакет документів поштою. Зразки заяв можна знайти у відділеннях Укрпошти.

Окрім цього, внесено зміни до Порядку про призначення субсидій – передбачено автоматичний перерахунок субсидій. Тобто всі одержувачі субсидій, які отримували її через пошту. Крім тих категорій домогосподарств, яким субсидія надавалася:

- у грошовій безготівковій формі;

- була призначена за фактичним місцем  проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);

- була призначена без урахування окремих осіб з-поміж зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.