Відбулася восьма чергова сесія Теофіпольської селищної ради

Дата: 25.06.2021 15:18

25 червня 2021 року відбулася восьма чергова сесія Теофіпольської селищної ради, під керівництвом селищного голови Михайла Тененева.

До порядку денного сесії було внесено 37 питань.

Зокрема, депутати затвердили заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Бабак Валентину Миколаївну.

Також погодили проєкти рішень про ліквідацію закладів культури Теофіпольської селищної ради, згідно з яким припиняється діяльність Теофіпольського міського будинку культури та Дмитрівського, Єлізаветпільського, Василівського, Котюржинецького, Романівського, Червоно-Дубинського, Немиринського, Медисівського, Карабіївського, Строковецького, Лютарівського сільських клубів, Теофіпольської міської бібліотеки-філії і Михнівської, Коров’єнської, Лютарівської, Єлизаветпільської, Колковецької, Кузьминецької, Строківської сільських бібліотек-філій.

Крім того, вирішили провести реорганізацію, шляхом злиття:

Теофіпольської центральної бібліотеки з Теофіпольською бібліотекою для дітей, за рахунок ліквідації Теофіпольської бібліотеки для дітей та створення при Теофіпольській центральній бібліотеці відділу обслуговування дітей;

Базалійської міської бібліотеки-філії для дорослих з Базалійською міською бібліотекою-філією для дітей, за рахунок ліквідації Базалійської міської бібліотеки-філії для дітей та зміни назви «Базалійська міська бібліотека-філія для дорослих» на назву «Базалійська міська бібліотека-філія».

З метою запровадження фінансової самостійності закладів загальної середньої освіти було вирішено з 1 серпня 2021 року надати фінансову автономію:

Теофіпольській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1;

Теофіпольській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2;

Теофіпольському навчально-виховному комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»;

Базалійській загальноосвітній школі І-ІІІ;

Волице-Полівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів;

Волицькій гімназії;

Воронівецькій загальноосвітній школі I-III ступення;

Гаврилівській загальноосвітній школі І-ІІІ;

Гальчинецькій загальноосвітній школі І-ІІІ;

Кунчанській гімназії;

Лисогірській гімназії;

Ординецькій гімназії;

Поляхівському навчально-виховному комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум»;

Святецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів;

Шибенській загальноосвітній школі І-ІІІ;

Новоставецькому ліцею;

Човгузівській гімназії;

Відтак директори цих шкіл з 01 серпня 2021 року повинні забезпечити самостійне ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Рішення з усіх питань порядку денного сесії будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради відповідно до чинного законодавства.