26 травня голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк відвідала Теофіпольщину.

Дата: 26.05.2021 17:04

Робоча зустріч відбулася за участю депутата Хмельницької обласної ради Аліни Коваль, селищного голови Михайла Тененева, заступника Юлії Карбовської, депутатів, працівників апарату Теофіпольської селищної ради та її виконавчих органів.

Мета зустрічі – акумулювання важливих для громади проблемних питань, які ми самостійно не в змозі вирішити.

Під час спілкування з Віолетою Олександрівною було проаналізовано нагальні потреби розвитку нашої громади на найближчу перспективу та обговорено пріоритетні напрямки розвитку населених пунктів.

Учасники зустрічі порушували перед головою обласної ради важливі проблеми, які зараз хвилюють жителів. Зокрема, це стан доріг комунальної власності, будівництво, реконструкції, капітальні ремонти мереж водопостачання, житло для молоді, розвиток та підтримка молодіжних громадських організацій, вакцинація, дооснащення амбулаторій загальної практики сімейної медицини необхідним обладнанням тощо.

“Лише разом, попри політичні вподобання, ми повинні працювати для створення комфортних умов проживання. Депутатський корпус обласної ради націлений на співпрацю з громадою щодо стабільного розвитку територій нашого регіону та готовий спрямовувати фінансовий ресурс обласної казни на найболючіші проблеми, які сьогодні турбують мешканців», – запевнила Віолета Лабазюк під час спілкування.

Ми дякуємо Віолеті Олександрівні за допомогу, підтримку, та небайдуже ставлення до майбутнього нашої громади.