З Всесвітнім днем вишиванки

Дата: 20.05.2021 17:44

Щороку, в третій четвер травня, ми відзначаємо міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу – Всесвітній День вишиванки. В українську вишиванку закоханий увесь світ, але лише для нашого народу вона є не просто одягом, а оберегом та унікальним національним кодом.

Це символічна річ для кожного з нас! У кожному символі – пташці чи квітці, в орнаменті можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду. Одягаючи вишиту сорочку ми вбираємо у себе пам’ять поколінь, мужність і відвагу українських героїв, любов та ніжність наших матерів, засвідчуємо приналежність до української нації та повагу до своєї культури.

Вітаємо вас з Днем вишиванки та бажаємо усім нам зміцнення української ідентичності заради процвітання країни. Нехай це чудове свято зітре кордони й об’єднає українців по всьому світу.

Здоров’я, миру, добробуту, Божого благословення вам і вашим родинам!

З повагою, селищний голова Михайло Тененев.