Відбувся конкурс із визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Теофіпольської селищної ради

Дата: 07.05.2021 16:22

07 травня 2021 року відбувся конкурс із визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Теофіпольської селищної ради.

Заступник селищного голови Юлія Карбовська повідомила, що на конкурсний відбір подали пропозицію лише КП «Теофіпольське ВУЖКГ» у формі письмової заяви з необхідними документами.

Учасник конкурсу має спеціально обладнані транспортні засоби різних типів для збирання та перевезення усіх видів побутових відходів, подав відповідні розрахунки з урахуванням інформації про обсяги надання послуг з вивезення побутових відходів також має досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил понад три роки.

Тому комісія вирішила визначити переможцем конкурсу КП «Теофіпольське ВУЖКГ» як таке, що відповідає кваліфікаційним вимогам та критеріям відповідності.