До лав української армії провели чотири призовників громади

Дата: 06.04.2021 18:17

Сьогодні, 06 квітня, відбулося урочисте відправлення чотирьох призовників із Теофіпольської громади на строкову військову службу.

Молитвою та свяченою водою благословив юнаків благочинний Теофіпольського округу православної церкви України митрофорний протоієрей отець Василь Крисак і побажав майбутнім військовослужбовцям легкого виконання свого обов'язку перед Батьківщиною та рідним народом.

Привітав новобранців секретар селищної ради Роман Непотас. Він подякував хлопцям за їхній вибір, побажав призовникам з честю справитися з покладеним завданням - опанувати військову спеціальність і бути гідними захисниками України.

З вітальним словом звернувся до юнаків військовий комісар Теофіпольського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Хмельницької області Василь Кубін, який подякував за свідому позицію цьогорічних призовників.

Ми, від усієї громади, бажаємо нашим юнакам легкої служби! Гідно несіть звання захисника України та сумлінно виконуйте присягу на вірність українському народові!