Дата: 30.03.2021 15:56

Сьогодні, 30 березня, відбулося засідання виконавчого комітету. На розгляд присутнім було винесено 6 питань порядку денного.

Зокрема, з метою ефективного та своєчасного використання паливно-мастильних матеріалів виконком вирішив їх спрямувати в кількості 1140 літрів на організацію благоустрою населених пунктів та забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони.

Розглянувши колективне звернення жителів смт Теофіполь члени виконкому погодили проєкт Рішення «Про надання дозволу на розроблення схеми організації дорожнього руху на перехресті вулиць Попружного та Заводська, перехресті вулиць Небесної Сотні та Івана Франка в смт Теофіполь».

Крім того, розглянуто питання «Про розгляд заяв про вихід з членів особистого селянського господарства».

Також з метою задоволення потреб населення було вирішено оголосити конкурс з визначення виконавця послуг зі збирання, вивезення та утилізації твердих побутових відходів на території населених пунктів Теофіпольської селищної ради на 2021 рік.