Вакцинація проти COVID-19

Дата: 29.03.2021 10:03

Станом на ранок 29 березня у нашій громаді проти COVID-19 вакциновано – 30 осіб.

Щеплення проводилось вакциною «Ковішелд».

Суттєві побічні дії від препарату на сьогодні відсутні.

Далі щеплення буде проводитись, згідно з дорожньою картою, поетапно:

1 етап - медичні працівники, які надають стаціонарну допомогу хворим на коронавірус; люди в інтернатних закладах, будинках для людей похилого віку, військовослужбовці.

2 етап – медпрацівники; працівники системи громадського здоров’я; люди віком від 80 років; соціальні працівники.

3 етап – люди віком від 65 до 60 років та від 70 до 79 років; працівники критично важливих структур держбезпеки, служба з НС, Національна поліція; вчителі та інші працівники сфери освіти.

4 етап – люди віком від 60 до 64 років; дорослі ( 18-59 років) із супутніми захворюваннями, які знаходяться у групі ризику; особи, які перебувають в місцях обмеження волі.

5 етап – дорослі (18 років і старше) за виключенням тих, які мають супутні захворювання, а також громадяни, які проживають на тимчасово окупованих територіях.