Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Хмельницької обласної державної адміністрації

Дата: 26.02.2021 17:57

26 лютого в режимі онлайн відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Хмельницької обласної державної адміністрації. У засіданні комісії взяли участь селищний голова Михайло Тененев, завідувач сектору з  питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Володимир Комісарчук, заступник начальника 36 ДПРП ГУ ДСНС у Хмельницькій області Михайло Демянюк.

Під час наради розглянули такі питання:

1. Про стан готовності органів влади та місцевого самоврядування до пропуску льодоходу, весняної повені та дощових паводків, захисту населених пунктів, об’єктів і сільськогосподарських угідь від підтоплень та мінімізації обсягів завданих збитків. Виконання заходів щодо захисту території від шкідливої дії води.
  2. Про стан технологічної і пожежної безпеки на базах (арсеналах) зберігання боєприпасів.