Ми пам'ятаємо! Відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Дата: 15.02.2021 19:01

Сьогодні в Україні ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Українці брали участь у 24 локальних війнах на території 16 іноземних держав.

Війни, яких ніхто не оголошував, але вони забрали життя наших громадян і залишили по собі невиліковні рани.

Наймасштабнішою була війна в Афганістані. З кожним роком історія віддаляє нас від тих пекельних років афганської війни. Але час не зможе викреслити з нашої пам'яті приклади мужності і вірності військовому обов'язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі. Зокрема, ця війна забрала і наших земляків - Франчука Федора Павловича та Попружного Григорія Васильовича.

У цей день ми поділяємо біль втрати з тими, хто втратив на цій війні своїх близьких і віддаємо шану всім учасникам тих подій.

Ви - гідний приклад для наслідування.

Як тільки з'явилася загроза нашій країні воїни-афганці одні із перших стали на захист нашої держави. Доля ще раз випробувала вас на міцність, а ми знову переконалися у вашій незламності.

Ви проявили героїзм і мужність на Сході, де у боях з окупантами загинуло понад 200 воїнів-інтернаціоналістів. Загалом у зоні АТО воювали і воюють близько 12 тисяч воїнів-афганців.

Честь вам і слава, шановні ветерани Афганістану!

Слава Україні!

Героям Слава!

З повагою, селищний голова Михайло Тененев.